Dla firm i dorosłych

Chcesz zrobić firmową imprezę integracyjną i zaskoczyć swoich pracowników? Nic prostszego! Gospodarstwo "Pod Tuszyną" zorganizuje niezapomniane spotkanie w gronie współpracowników. Podczas spotkania czekają na Ciebie i Twoich kolegów niezapomniane atrakcje turystyczne takie jak:

Wyjazdy integracyjne

Przejazd bryczką po okolicy pełnej wspaniałych górskich krajobrazów może być atrakcją, która pozostanie w Wszej pamięci na długie lata. Podczas wieczornych przejazdów palone są pochodnie , które jeszcze bardziej umilają czas spędzony razem.

Ognisko w lesie lub padoku

Po przejazdach zapraszamy na ognisko, które jest palone jak za dawnych czasów. Kiełbasy i inne przysmaki są pieczone na patykach, a nie na ruszcie z grila, co podkreśla ich smak i pozwala przypomnieć sobie czasy dzieciństwa. Do kiełbasy podajemy także ogórek kiszony, chleb wiejski ze smalcem, a to wszystko robione własnoręcznie. Dla bardziej spragnionych znajdzie się też co nieco. Na ognisku możemy przyrządzić na Wasze życzenie też inne smakołyki.

Historyczne wycieczki szlakami dworów

Odwiedzając Gminę Raciechowice nie należy zapomnieć także o tym, co jest warte w niej do pokazania i na czym jest zbudowana. Pośród przeróżnych sadów owocowych ukryte zostały dwory szlacheckie, które po dziś dzień urozmaicają nasz krajobraz. Podczas wycieczki dorożką szlakiem dworów będzie można usłyszeć opowiadania o ich początkach oraz wydarzeniach jakie rozgrywały się w nich i ich okolicy. Dowiesz się także o ciekawostkach, które mogą zaskoczyć nie jednego znawcę historii.